Múzy inspirují umělce, my inspirujeme vaše podnikání

Mooza rozhodně není jen dalším z řady obyčejných dodavatelů softwaru na trhu.

Naším posláním je propojit svět „jedniček a nul“ se světem byznysu a ukázat vám nové cesty, jak může vaše podnikání lépe fungovat. Zajímají nás vaše procesy, nikoliv procesory.

Už se vám někdy stalo, že se vás dodavatel software zeptal „Tak jak to chcete nastavit”?

Mooza vás nejen inspiruje, ale i povede. Přinášíme prosté návrhy na zlepšení procesů, ale nebojíme se nabídnout i odvážné, až drzé nápady, jak být ve svém oboru unikátní.

Stěžuje si váš obchodník na špatné fungování servisu či marketingu (nebo také naopak)?

Mooza se na vaši společnost dívá jako na celek. Hledáme nové úhly pohledu a léčíme „profesní slepotu”, se kterou se v podnikání často setkáváme.

Proces a struktura. Že to jsou sprostá slova v obchodní sféře? U nás to neplatí.

Mooza vám ukáže, že obchod je hlavně o číslech – má dáti, dal. Začneme tím, že obchodníkům umožníme opět prodávat a manažerům ukážeme, jak a co měřit.

Spolupracujeme s inovativními společnostmi


Majitelé a vedení těchto společností jsou vizionáři, kteří nechtějí usnout na vavřínech. Rádi zlepšují své procesy a fungování firmy, jsou orientovaní na spokojeného zákazníka a mění zavedené zvyklosti v oboru.

Do vašeho firemního organismu implantujeme technologie Salesforce

Pochopíme váš business

Naší snahou je propojit vizi vedení s každodenní operativou jednotlivých oddělení, a proto chceme znát názor všech zúčastněných zástupců. Typicky např. majitelů, vedení obchodu, marketingu, zákaznické péče, produktů a dalších.

Přineseme nové možnosti

Společně se zástupci společnosti Salesforce vám připravíme nejen živou ukázku systému, který bude přizpůsoben na míru vašim procesům, ale zároveň vás inspirujeme v tom, jak může Salesforce podpořit vaše podnikání a přinést nové výhody.

Zavedeme rychlé změny

Úpravy, které u tradičního software trvají měsíce, zvládáme na platformě Salesforce ve dnech či týdnech. Jdeme cestou postupného zavádění změn, namísto zdlouhavého „přešlapování kolem horké kaše“ s následným „velkým třeskem“.

Proč si Salesforce vybraly stovky českých firem?

Marc Benioff přišel v roce 1999 s unikátním nápadem – vytvořit jednoduchý software, který budou uživatelé používat stejně, jako když si kupují knihu na internetu. A tak vznikl Salesforce, průkopník cloudu. Již žádné instalace nebo re-implementace.

Každá firma je unikátní organismus, a proto potřebuje software na míru. Salesforce postačí ve většině případů naklikat (bez nutnosti programování) a během několika dní, případně týdnů můžete začít inovovat vaše procesy. Navíc Salesforce dodává pravidelně 3x ročně nové funkcionality zdarma, a tak umožňuje firmám inovovat a reagovat na aktuální trendy.

Salesforce je platforma pro zákaznický úspěch pokrývající všechny procesy, které se vztahují k zákazníkovi. Ať už se jedná o koncového zákazníka (B2C), firemního zákazníka (B2B), obchodního partnera nebo interního zákazníka, tj. zaměstnance.

Platforma Salesforce pokrývá mimo jiné oblasti jako obchod, zákaznická péče nebo marketingová automatizace a v neposlední řadě také jakékoliv back-office procesy od HR až po schvalování dodavatelských objednávek a faktur.

Zákaznický úspěch je nejen hlavním mottem Salesforce, ale je i důvodem, proč 93 % zákazníků pokračuje ve využívání Salesforce, i když může smlouvu vypovědět. Zákazníci se sdružují do User Groups, ve kterých sdílí své zkušenosti ať už virutálně, tak na pravidelných osobních setkáních. Své partnery naopak Salesforce dlouhodobě podporuje svým AppExchange, což je tržiště s aplikacemi, rozšiřující možnosti Salesforce, které funguje již 10 let.

Kontaktujte nás…

Hledáte konkrétní řešení, které by mohlo pomoci v rozvoji vašeho podnikání? Chcete zjistit, jestli je cloudový software vhodný i pro vaši firmu? Anebo se nás chcete prostě jen na něco zeptat? Ozvěte se nám, od toho jsme tady.

Adresa:
mooza inspire s.r.o.
Antala Staška 1859/34
140 00  PRAHA 4

IČ: 04504682

Společnost je vedena pod spisovou značkou C 248699 u Městského soudu v Praze.